RODINNÉ DOMY HLUŠIČKOVA

ales-huk-logo

Lokalita

Projekt se nachází ve vilové zástavbě domů na začátku ul. Hlušičkova, lemující Plzeňskou ulici. Lokalita s perfektní dopravní dostupností do centra Prahy, blízkosti obchodních center či zeleně – Lesopark Řepy, který začíná pár kroků naproti za Plzeňskou ulicí.

Občanská vybavenost

V pěší dostupnosti cca 10 min či 2 min autem je obchodní centrum Řepy, které bylo nedávno kompletně rekonstruováno a otevřeno. Najdeme tu nové obchody, banky, poštu, lékárnu, Dm, bistra či prodejnu Albert. Pro děti i dospělé možnost sportování. K dispozici je tu taneční škola B-Original, Tiger Gym – bojové sporty.

Za zábavou do Metropole Zličín! Pouhých 9 min autem. K dispozici kompletní síť obchodů, bank, restaurací, Cinema City, Czech Dental Swiss Clinic, Daily Finess Zličín.

V dojezdové vzdálenosti pouhých 7 min. směrem na Řepy je prodejna Hornbach. Směrem ke Stodůlkám 5 min jízdy autem prodejna Baumax a 9 min nákupní centrum Homepark Zličín – najdete zde prodejnu IKEA, Starbukcs, Datart, TESCO, pro děti Toboga Fantasy a mnoho dalších.)

A aby toho nebylo málo, stačí skočit na tramvaj, dojet na konečnou na Sídliště Řepy, což jsou pouhé 3 zastávky, (samozřejmě můžete je autem) a můžete si jít zaplavat do nového bazénu v areálu Sportovního centra Řepy, kde je krom bazénu k dispozici wellnes, krytá sportovní hala, venkovní tenisové kurty, beach volejbal atd.

Dopravní dostupnost

Nemusíte mít žádnou obavu, jak budou Vaše děti ráno chodit na tramvaj či autobus nebo jak se budou vracet ze školy či kroužků.

Projekt má v tomto přímo ideální polohu, přímo u tramvajové zastávky Hlušičkova, tram č. 9, 10, 16, směr na OC Smíchov, autobusová zastávka Hlušičkova, bus č. 180 – linka přímo na metro Motol, Nemocnice Motol a dále na Dejvickou, bus č. 304 na Vypich, č. 380 na Zličín a dále na Beroun.

Až se budete vracet z dovolené, určitě oceníte i blízkost letiště Václava Havla vzdálené cca 15 min jízdy autem… a vůbec nemusíte řešit, kde zaparkujete Vaše auto po dobu Vaší dovolené.